Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowy program p. Roberta: legalizacja prostytucji, specjalna aplikacja do zbierania datków... Biedroń: co wy na to?

pmb 11:04 18 czerwca 2019
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska
Robert Biedroń zaprezentował na swoim profilu na Facebooku program nadesłany przez jednego sympatyków Wiosny. Możemy w nim znaleźć m. in. legalizację prostytucji czy regulację datków kościelnych. Biedroń zapytał internautów co sądzą o takim pomyśle.

"Każdego dnia otrzymuję dziesiątki wiadomości od Was. Wśród nich porady i pomysły. Nie wszystkie jestem w stanie przeanalizować i wdrożyć w życie, ale z częścią z nich postanowiłem się dzielić. Przestawiam Wam pomysł na program Wiosny przedstawiony przez pana Roberta z Warszawy. Co Wy na to?" – pyta Biedroń na Facebooku.

Co znajdziemy w programie? Pan Robert proponuje zaskakujące zmiany w turystyce. "W Polsce w tej chwili jest tyle pięknych Słowianek, że grzech tego nie wykorzystać" – wskazuje sympatyk Wiosny i pisze o potrzebie "stworzenia portalu, który połączy randkę z turystyką". "Piękne randkujące Słowianki napędzą polską turystykę i gastronomię" – podkreśla.

Zobacz także: Nowacka ma żal do Biedronia. "Zaprosił mnie na kawę i milczy do tej pory" 

Legalizacja prostytucji? Według p. Roberta to świetny pomysł. "Umowa o pracę, agencje towarzyskie stają się agencjami policyjnymi. Temat godny zastanowienia" – podkreśla autor.

Źródło: facebook.com/tvp.info

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze