Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowy menedżer Roberta Kubicy otworzy mu drzwi do F1?

M.N. 20:57 15 września 2017
motorsport.com
Nico Rosberg został nowym menedżerem Roberta Kubicy. Mistrz świata ma pomóc Polakowi w powrocie do F1. Polski kierowca nie kryje radości ze zbliżającej się współpracy.

Po ostatnich decyzjach Renault wielu straciło nadzieję na powrót Polaka do F1. Jednak szanse zawodnika nie są przekreślone. Pojawiły się głosy, że może trafić do Williamsa lub Saubera. Zatrudnienie aktualnego mistrza świata ma przyspieszyć działania w tej sprawie. - Robert i Lewis Hamilton byli najszybszymi zawodnikami, z jakimi przyszło mi rywalizować w trakcie mojej kariery. Jestem podekscytowany, że będę mógł wesprzeć Kubicę w powrocie do Formuły 1. Nie mogę doczekać się tego zadania - powiedział były kierowca Mercedesa, cytowany przez "Bilda".

– Fantastycznie, że będę mógł współpracować z Nico. To zwiększa moje szanse na powrót do F1. Znamy się od czasów, kiedy jako dzieci ścigaliśmy się w seriach kartingowych - powiedział polski kierowca. Rosberg to mistrz świata z 2016 roku. Tytuł wywalczył w barwach Mercedesa.

Przypomnijmy, że Polak przerwał karierę w 2011 roku. 6 lutego doznał poważnych obrażeń po wypadku w rajdzie Ronde di Andora. Długo nie było wiadomo, czy kiedykolwiek wróci za kierownicę. Po dwóch latach rozpoczął pierwsze testy w samochodach wyścigowych i rajdowych, a potem startował w WRC2 i WRC. W tym roku mówi się o jego powrocie do F1.

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI: kubica, F1


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze