Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowy kandydat, stare praktyki? Budka znów sufluje

JJ 19:50 6 czerwca 2020
Youtube/Onet News
Politycy opozycji oraz opozycyjni kandydaci na urząd głowy państwa nieustannie przekonują, że obecny prezydent, ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda, jest niesamodzielny.

Próżno jednak szukać filmików, na których podczas konferencji prasowych czy spotkań kampanijnych, ktoś podpowiada prezydentowi, co ma mówić czy jak ma trzymać parasol. Tymczasem w trwającej kampanii przed wyborami prezydenckimi lider PO Borys Budka dorobił się już ksywki "Budka Suflera". 

Kiedy kandydatką KO na prezydenta była Małgorzata Kidawa-Błońska, podczas jednej z konferencji kamery uchwyciły, jak Budka podpowiada wicemarszałek Sejmu, jak ma odpowiedzieć na pytanie dziennikarza. 

Tym razem lider Platformy Obywatelskiej został przyłapany na suflowaniu obecnemu kandydatowi KO na prezydenta, włodarzowi Warszawy, Rafałowi Trzaskowskiemu. Wydawałoby się, że ten arbiter elegancji, który językiem francuskim włada jak własnym oraz posiada niezwykle bogatą biblioteczkę, będzie na pewno wiedział, jak trzymać parasol. 

Jak ujawnił portal TVP Info, niekoniecznie. Na twitterowym profilu serwisu informacyjnego telewizji publicznej ukazał się filmik, na którym słychać, jak Borys Budka mówi do Rafała Trzaskowskiego: "Wyżej parasol. Wyżej". 

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze