Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowy kandydat na przewodniczącego Nowoczesnej: Mam inną wizję dla partii niż Ryszard Petru

EP 10:15 10 października 2017
Screen YouTube
– Między 25 a 26 listopada niektórzy członkowie Nowoczesnej zdecydują, kto będzie nowym przewodniczącym. Ja i wielu członków Nowoczesnej bardzo chcemy, żeby wybory w naszej partii były powszechne, najlepiej przez internet. Skoro PO i jej członkowie mogą głosować przez internet, to myślę, że Nowoczesna też może wybrać swojego przewodniczącego przez internet – stwierdził w TVP Info Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej, który ubiega się o fotel lidera tej partii.

– Podczas najbliższej konwencji wyborczej Nowoczesnej w listopadzie zamierzam ubiegać się o fotel przewodniczącego partii – zapowiedział w niedzielę podczas konferencji prasowej w Szczecinie poseł Misiło. 

– Kiedy w kwietniu 2015 r. razem z Ryszardem Petru i 19 innymi wspaniałymi ludźmi zakładaliśmy Stowarzyszenie NowoczesnaPL, głęboko wierzyliśmy, że to stowarzyszenie wraz ze wszystkimi partiami i środowiskami stojącymi wówczas po jasnej stronie mocy będą w stanie zatrzymać marsz Prawa i Sprawiedliwości do władzy. Stało się, niestety, inaczej – stwierdził poseł Nowoczesnej. 

Piotr Misiło na antenie TVP Info zaprezentował swój pomysł na Nowoczesną. – Mam inną wizję dla partii i chciałbym ją zrealizować. Rzecz fundamentalna, która różni mnie od Ryszarda Petru, to chęć utworzenia jednego bloku wyborczego, aby wygrać z PiS-em. Opozycja, czyli PO, KOD, Nowoczesna, PSL i szeroko rozumiana lewica musi się zjednoczyć –podkreślił. 

 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze