Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowożeńcami byli zaledwie kilka minut... Zginęli tuż po opuszczeniu gmachu sądu

am 20:30 25 sierpnia 2019
zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
Świeżo upieczone małżeństwo nie nacieszyło się sakramentem. Do tragicznego zajścia doszło chwilę po pobłogosławieniu. Po opuszczeniu gmachu sądu, zmarli na skutek zderzenia ich samochodu z furgonetką.

Nowożeńcy nacieszyli się nowym statusem zaledwie kilka minut. 19-letni Harley Morgani i 20-letnia Rhiannon Boudreaux wzięli ślub w piątek. Po ceremonii wsiedli do samochodu i wyjechali na autostradę. Zginęli po zderzeniu z furgonetką na drodze znajdującej się w mieście Orange w Teksasie.

„Jedyne czego chciało ta dwójka dzieci, to wziąć ślub i rozpocząć nowe, wspólne życie. Oboje mieli tak wiele marzeń” – powiedziała LaShawna Morgan, matka zmarłego pana młodego.

Policja natychmiast wszczęła śledztwo. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca furgonetki nie był winny wypadku. W ustaleniu przyczyny incydentu mają pomóc wyniki przeprowadzonych testów narkotykowych i alkoholowych - donosi CNN.

„Widziałam, jak moje dziecko umiera. Nadal mam ma sobie krew mojego syna, ponieważ starałam się wyciągnąć go z samochodu” – dodała Morgan.

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze