Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowe taśmy ujawnione. Tym razem człowiek Donalda Tuska, Paweł Graś w akcji. ZOBACZ !

sm 22:05 18 listopada 2018
fot, Ryszard Hołubowicz - lublin.com.pl/Wikimedia Commons
Portal tvp.info opublikował nagranie z 2013 r., na którym Paweł Graś, ówczesny rzecznik rządu Donalda Tuska oraz politycy PO rozmawiają na temat problemu ze ściągalnością VAT i działalnością mafii podatkowych. To co mówią, po prostu pokazuje jasno, jak rozkradano w tamtych czasach polskiej państwo.

Jednym z tematów rozmowy, jaką opublikował portal tvp.info jest rosnący problemu ze ściągalnością VAT i działalnością mafii podatkowych.

Oto co mówi Graś i inni:

- No wiesz, wszystko... zawsze coś za coś jest. Alternatywa dla nękania i dla szukania za wszelką cenę, no to jest gdzieś podniesienie czegoś, tak? Podatku albo czegoś - mówi w nagraniu Graś.

Maciej Witucki dodaje: "Te oszustwa VAT-owskie, to gdziekolwiek słyszę o temacie zorganizowanej przestępczości w Polsce, to już właściwie nie narkotyki".

- Absolutnie nie opłaca się już produkcja narkotyków, tylko VAT - podkreśla Graś. Witucki przyznaje: "Produkcja faktur jest lepsza".

- To jest problem, bo to się wiesz, to jak stonka się przerzuca, wiesz z obszaru na obszar - odpowiada Graś.

- Tworzysz sieć stu spółek... - zauważa Misiak. - Jakich stu??? Nie musisz stu tworzyć, no co ty! Problem jest tylko znalezienie... dzisiaj to jest złoto, jutro pręty stalowe, pojutrze wapno, potem olej rzepakowy, potem wiesz, ku**a każdy towar, absolutnie wszystko możesz... - podkreśla Graś.

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze