Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowe taśmy Kukiza. ”Być może będę musiał jakąś grę poprowadzić k*****a ze Schetyną, żeby się k*****y dowiedziały z tego PIS-u, co się dzieje”

dcz 12:51 27 kwietnia 2016
FLICKR.COM/PIOTR DRABIK/CC BY 2.0
W internecie pojawiły się nowe nagranie, w którym słychać jak Paweł Kukiz w dosadny sposób określa partię rządzącą. Wymieniony jest też Grzegorz Schetyna, z którym Kukiz miałby „poprowadzić jakąś grę”. Źródło nagrania jest nietypowe – sam polityk udostępnił je, wraz ze skryptem, na swoim Facebooku.

Na końcu nagrania słychać inny głos, który mówi „Macie swojego patriotę, przebierańca”, co skłoniło komentatorów do wniosku, że ktoś się włamał na konto Kukiza.

Lider klubu Kukiz '15 odnosi się na nagraniu do dwóch największych partii politycznych w Polsce, mówiąc, że być może będzie musiał „poprowadzić jakąś grę” z Grzegorzem Schetyną i Platformą, aby się „k****y dowiedziały z PiS-u co się dzieje”. Dalej polityk mówi „Oni też nie działają w interesie Państwa - ani jedni ani drudzy. Tak to trzeba rozegrać żeby interes Państwa zwyciężył...żeby Polacy przestali się napier****ć i żeby tych wszystkich ekstremistów takich psychopatów z lewej strony jak i z prawej spacyfikować”. W swoim poście Kukiz dodaje, że nagranie pochodzi z września ubiegłego roku, a jego wypowiedz rejestrował za pomocą telefonu komórkowego Andrzej Żuromski.

Kilka dni temu ukazało się nagranie, w którym Paweł Kukiz w wulgarny sposób określa Artura Zawiszę oraz Ruch Narodowy. Efektem opublikowania tego nagrania było odejście prezesa Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego z klubu Kukiz'15. 

 

Źródło: facebook.com/Paweł Kukiz

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze