Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowe informacje ws. zdrowia Gienka Loski

AS 16:59 7 grudnia 2018
zrzut ekranu/ YouTube / GienekLoskaBandVEVO
Znane są nowe informacje na temat stanu zdrowia Gienka Loski. Muzyk przechodzi kompleksowe badania w szpitalu w Brześciu. Dzięki nim będzie można podjąć decyzje dotyczącą kolejnych etapów leczenia oraz rehabilitacji. Do informacji dotarła Wirtualna Polska.

Wirtualna Polska dowiedziała, że początkowo  brano pod uwagę możliwość rehabilitacji w ośrodku. Bliscy artyysty porozumieniu z lekarzami zdecydowali, że lepszym rozwiązaniem będzie, żeby na tym etapie zapewnić mu taką opiekę w domu.

- Dla osoby w jego stanie równie ważna, jak rehabilitacja, jest bliskość. Jest na takim etapie, że żeby jego stan się poprawiał, potrzebuje ciągłej obecności osób bliskich. Pokazały to już jego wcześniejsze pobyty w szpitalu, lekarz prowadzący ocenił wówczas, że bardzo źle znosi izolację – mówiła w rozmowie z WP Teleshow Agnieszka Stawicka.

Gienek Loska reaguje na bodźce, takie jak dotyk, słowa, informacje, obecność bliskich.

- Pamiętajmy, że mózg musi być stymulowany, nie tylko ćwiczeniami, ale głosem, bodźcami emocjonalnymi. Obcy nie są w stanie tego zapewnić. Dlatego też zdecydowaliśmy, że na tyle, na ile jest to możliwe, będzie w domu, a na ile trzeba, w szpitalu. W domu ma ciągłą opiekę i bardzo dobre warunki. Rehabilitant przychodzi do niego codziennie, ćwiczy z nim i wykonuje masaże - dodała.

-O obecnym stanie zdrowia będziemy mogli mówić w momencie, gdy porównamy je z poprzednimi wynikami badań. A nie ukrywam, że chciałabym przywieźć je też do Polski, by poprosić tutejszych ekspertów o konsultacje. Ważne jest, żeby zasięgać różnych opinii. I dopiero wtedy będziemy podejmować kolejne decyzje co do dalszego leczenia i rehabilitacji – dodawała rozmówczyni Wirtualnej Polski. 

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze