Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowe informacje ws. wybuchu kamienicy w Bytomiu. "Trzy osoby poniosły śmierć, cztery są poszkodowane"

pmb 18:48 6 lipca 2019
Zrzut ekranu z serwisu youtube.com/Bytomski.pl
Poparzona w wybuchu kamienicy w Bytomiu kobieta została przetransportowana helikopterem do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich – powiedziała Jolanta Wołkowicz, rzeczniczka Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu.

W sobotę trzy osoby – kobieta i dwoje kilkuletnich dzieci – zginęły, a cztery kolejne odniosły obrażenia wskutek wybuchu, do którego doszło po południu w centrum Bytomia (Śląskie). Wybuchł prawdopodobnie gaz, ogień objął niemal całe mieszkanie na parterze kamienicy na ul. Katowickiej.

Najpoważniej poszkodowana została kobieta, która w momencie wybuchu przechodziła obok kamienicy. Jest poparzona. Została przetransportowana do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu, a stamtąd helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do placówki w Siemianowicach Śląskich na oddział poparzeń.

– Kobieta została przez nas przebadana. Lekarze wykluczyli konieczność interwencji chirurgicznej – powiedziała Jolanta Wołkowicz, rzeczniczka Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu".


Źródło: media/polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze