Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowacki: Widać, że sztab Bronisława Komorowskiego usiłuje nadgonić

zm 19:57 9 marca 2015
Telewizja Republika
- Gdyby dynamika dalej się tak rozwijała, to nie tylko będzie druga tura, ale w tej drugiej turze też nie wiadomo co będzie - mówił producent i dokumentalista Paweł Nowacki, komentując ostatnie wpadki Bronisława Komorowskiego.

Jak tłumaczył Nowacki, w tej chwili sztab prezydenta Komorowskiego przeanalizował efekty swoich ostatnich działań i usiłuje "nadgonić", tworząc wizerunek "dobrze kojarzącego się prezydenta".

Prezydent powinien przeprosić

- Wszyscy doskonale wiemy, że jest to jedna z osób wokół której koncentrują się konflikty - dodał Krzysztof Świątek z "Tygodnika Solidarność". Jak podkreślił, jeśli prezydentowi faktycznie zależy na zgodzie i bezpieczeństwie, to powinien on po zakończeniu kadencji odsunąć się od polityki. Świątek stwierdził też, że wystąpienie wyborcze Komorowskiego powinno rozpocząć się od rozliczenia z dokonań ostatnich pięciu lat oraz przeproszenia tych wszystkich grup, którymi Komorowski się nie zajmował. - Gdyby to było tak skonstruowane, to ja bym wiedział, że to jest poważne wystąpienie - dodał.

Wpadki sztabów wyborczych

Krytycznie wobec ostatnich działań obydwu kandydatów wypowiedział się też Adrian Wachowiak z portalu „Nowy Polski Show”.  Jak stwierdził "wolałby nie komentować poczynań prezydenta Komorowskiego", ale jest też zawiedziony przebiegiem wizyty w Londynie, kontrkandydata prezydenta, Andrzej Dudy. - Jako imigrant jestem zawiedziony, zabrakło otwartego spotkania (...) ten napięty plan wizyty, kilkugodzinnej wizyty, ograniczał się do spotkania w kameralnym gronie - tłumaczył. Wachowiak stwierdził, że chociaż wizyta Dudy "wizerunkowo wyglądała dobrze", mogła zostać lepiej zorganizowana. - Pan Andrzej Duda przewyższa pod każdym względem każdego kandydata w tych wyborach, to jest poza dyskusją (...) sztab wyborczy nie może tłamsić tej energii - dodał.

- Mimo wpadek sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, nie ma co się przejmować, bo cokolwiek źle nie zrobią, to wystarczy, że pan prezydent otworzy buzię i już jest wszystko w porządku - podsumował na koniec Wachowiak, odnosząc się do wygwizdanego w Nowym Targu wystąpienia Komorowskiego.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze