Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowacka: PO i PiS niczym się od siebie nie różnią

zm 13:20 21 października 2015
zrzut ekranu z tvp.info
– Po ośmiu latach przypomnieli sobie o emerytach, o rencistach, może nawet kiedyś skrócą kolejki do lekarzy – komentowała działania Platformy kandydatka Zjednoczonej Lewicy na premiera Barbara Nowacka.

Liderka Zjednoczonej Lewicy podkreślała podczas wspólnej z Leszkiem Millerem konferencji prasowej, że lewica chce w nowej kadencji zająć się tematami odkładanymi przez obecną koalicję rządzącą. – Będziemy silną siłą, aby o polityce społecznej, o rynku pracy, o dobrej gwarantowanej edukacji mówić w właśnie w Sejmie – mówiła Nowacka. – Mamy projekty ustaw odrzucone przez posłów PO i PiS, świetnym przykładem jest ustawa dot. podniesienia wynagrodzenia minimalnego – tłumaczyła Nowacka. Jak dodała, tego typu projekty "odgrzebywane" są dopiero na okres kampanii. – My nie patrzymy na to, czy zbliża się kampania, my przygotowujmy i realizujemy ustawy dużo wcześniej – dodała.

Nowacka stwierdziła też, że obecnie rządząca koalicja "przypomniała sobie o emerytach, rencistach" dopiero w ostatnich miesiącach. – Może nawet kiedyś skrócą kolejki do lekarzy – mówiła liderka ZL.

Jednocześnie Nowacka stwierdziła, że "skończył się czas PO", ale także podkreśliła, że jej zdaniem "PO i PiS niczym się od siebie nie różnią". – Jedyną gwarancją państwa sprawiedliwego społecznie jest Zjednoczona Lewica – dodała.

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze