Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowa książka Marka Budzisza: „Wszystko jest wojną. Rosyjska kultura strategiczna”

jm 15:20 1 kwietnia 2021
Nowa książka eksperta do spraw wschodnich Marka Budzisza „Wszystko jest wojną. Rosyjska kultura strategiczna” jest już dostępna w przedsprzedaży.

Autorem książki jest Marek Budzisz - ekspert ds. Rosji i obszarów postsowieckich. Budzisz swoje analizy na temat obszarów postsowieckich publikuje regularnie na swym blogu ,,Wieści z Rosji".

Z książki można dowiedzieć się co decyduje o konkretnych posunięciach władz Federacji Rosyjskiej w polityce wewnętrznej i międzynarodowej. Autor porusza temat koncepcji wojny buntowniczej oraz demograficzną pamięć Rosji. Budzisz poruszył temat możliwości zatrzymania depopulacji i strategicznej powściągliwości. Odnosi się do tego, jak Rosja może wygrać w nowej zimnej wojnie.

Marek Budzisz nie bał się poruszyć tematu strategii politycznej Rosji za czasów późnego Putina.

???? Co decyduje o konkretnych posunięciach władz Federacji Rosyjskiej w polityce wewnętrznej i międzynarodowej? ???? Nowa...

Opublikowany przez Zona Geopolityki Środa, 10 marca 2021

- Aby zrozumieć kulisy wielkich wydarzeń musimy poddać analizie kulturę̨ strategiczną Rosji, tworzącą kościec kluczowych decyzji podejmowanych przez elity tego kraju. Przyjrzymy się wielkiej strategii państwowej, procesom o krótkotrwałym charakterze, jak i wykraczającym poza horyzont dziesięcioleci - można przeczytać we wstępie książki.

- Wspaniały tytuł książki, niezwykle celnie oddający istotę rosyjskiej myśli strategicznej. Publikacja nabita szczegółami i przemyślaną wiedzą. Treść oraz błyskotliwie poprowadzona narracja przez Marka Budzisza wprowadzają nas w ogromny gmach współczesnej rosyjskiej kultury strategicznej - napisał na temat publikacji Jacek Bartosiak.

Źródło: informacja prasowa

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze