Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Norwegia: W centrum Oslo znaleziono przedmiot przypominający bombę

MAD 8:44 9 kwietnia 2017
Twitter/@HeartLondonNews
W sobotę wieczorem w centrum stolicy Norwegii, Oslo, znaleziono przedmiot przypominający bombę. Norweskie służby bezpiecznie zdetonowały ładunek. Policja zatrzymała jedną osobę, mogącą mieć związek z pozostawieniem podejrzanego pakunku.

Norweskie służby bezpiecznie zdetonowały ładunek, który wczoraj znaleziono w centrum Oslo. Reporter Reutersa potwierdził, że podczas tej operacji dał się słyszeć „bardzo głośny huk”. Wcześniej, lokalna policja informowała, że znaleziono urządzenie „może wyrządzić niewielkie szkody”. Bezpośrednio po znalezieniu podejrzanego pakunku, ewakuowano pobliskie bary oraz restauracje.

W rękach norweskiej policji znalazła się już jedna osoba, mogąca mieć związek z pozostawieniem podejrzanego ładunku. Służby nie informują na razie o pozostałych szczegółach zatrzymania. Wiadomo natomiast, że śledztwo w tej sprawie przejęły Służby Bezpieczeństwa Policji (PST).

W piątek w Sztokholmie ciężarówka wjechała w tłum ludzi na jednej z głównych ulic miasta. W wyniku tego ataku cztery osoby zginęły. 

Źródło: reuters.com

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze