Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

No nieźle! Ostaszewska odbierając nagrodę w Toruniu złamała palec. Stwierdziła, że jest to... "zemsta Rydzyka"

M.N. 14:16 23 października 2019
zrzut ekranu z serwisu YouTube / Tomasz Lis
Do wypadku aktorki doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Tuż po uroczystości wręczania nagród Maja Ostaszewska trafiła na ostry dyżur.

Aktorka została wyróżniona Złotym Aniołem, czyli nagrodą dla "niepokornych twórców filmowych".

Po odebranie statuetki musiała jednak zmierzać ze… złamanym palcem.

Wchodząc na scenę, zażartowała, że jest to „zemsta Rydzyka” za to, że przyjechała do Torunia.

 "Kość zrasta się miesiąc, ból potrwa trochę dłużej...Butów na obcasie raczej przez dłuższy czas nie założę" - oświadczyła na swoim Instagramie Ostaszewska.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Z takim to baardzo „Złotym Aniołem” dotarłam do domu. Jeszcze raz dziękuję za chwile na @tofifest !!! Dziękuję za wszystkie rozmowy, szczególnie ważne dla mnie przy okazji spotkania z widzami po projekcji mojego filmu „Ja teraz kłamię”, który pokazywany jest w ramach konkursu polskich filmów. Kafka Jaworska na Twoje ręce ogromne podziękowania dla całej fantastycznej ekipy pracującej przy festiwalu, za Wasz profesjonalizm, pasję i serdeczność. Przy okazji za to jak się mną zaopiekowaliście kiedy było trzeba...No właśnie, do Warszawy wróciłam z Aniołem i...złamanym palcem u nogi ( polecam ostatnie, nieco komiczne zdjęcie ) Jak życie jest przewrotne. Jestem przecież świeżo po bardzo trudnym fizycznie filmie. Walka w wodzie, zeskakiwania z jakiś rusztowań, przejścia pod mostami, jazda konna. Dzienne i nocne zdjęcia naprawdę w ciężkich warunkach i nic mi się nie stało. Tymczasem w pokoju hotelowym, zbierając się na galę otwarcia...niechcący kopnęłam w krzesło tak niefortunnie...Kość zrasta się miesiąc, ból potrwa trochę dłużej...Butów na obcasie raczej przez dłuższy czas nie założę. Tak to jest, w sztuce niepokorna, ale przez życie warto iść z pokorą Dobrego poniedziałku, dobrego tygodnia Wszystkim!

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official) Paź 21, 2019 o 12:32 PDT

Źródło: Instagram, media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze