Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

No i się doigrał! Prezes Wisły Kraków zawieszony za skandaliczny wpis o Kaczyńskim

EmaPob 21:20 19 czerwca 2017
Facebook.com/Piotr Dunin Suligostowski
"Niech przyjedzie skoro świt zabierze brata i wyp....do warszawy" – napisał Piotr Dunin-Suligostowski w komentarzu na stronie krknews.pl pod tekstem o wczorajszej wizycie Jarosława Kaczyńskiego na Wawelu. Na szczęście skandaliczny wpis spotkał się z szybką i ostrą reakcją zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, który wydał oświadczenie w tej sprawie.

Zarząd TS Wisła Kraków informuje, że w związku z publikacjami medialnymi dotyczącymi wpisów Prezesa Zarządu Towarzystwa na portalach społecznościowych podjął decyzję o zawieszeniu Pana Piotra Dunin – Suligostowskiego w pełnieniu funkcji Prezesa Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków oraz funkcji członka Rady Nadzorczej Wisła Kraków S.A. do czasu Jego powrotu z urlopu wypoczynkowego i złożenia stosownych wyjaśnień przed Zarządem Towarzystwa w ww. sprawie. - czytamy na stronie internetowej zarządu TS Wisła Kraków. obrazek_670

Miejmy nadzieję, że to nie koniec postępowania w stosunku do tego człowieka i zostanie on natychmiastowo usunięty ze sprawowanej funkcji! 

 

Źródło: tswisla.pl, krknews.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze