Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

No i konkret! Patryk Jaki przedstawia program ,,Warszawa dla kobiet''

AS 11:20 28 września 2018
twitter
– Będziemy chcieli realizować specjalny program, skierowany właśnie do kobiet. Jeżeli zostanę prezydentem miasta stołecznego Warszawy, chciałem podjąć zobowiązania, które będą skierowane właśnie do warszawskich kobiet - powiedział Patryk Jaki w trakcie konferencji prasowej.

– Chcemy przedstawić program „Warszawa dla kobiet”. Wiemy, że Warszawa jest silna umiejętnościami, kreatywnością, pracowitością kobiet. Będziemy chcieli realizować specjalny program, skierowany właśnie do kobiet. Jeżeli zostanę prezydentem miasta stołecznego Warszawy, chciałem podjąć zobowiązania, które będą skierowane właśnie do warszawskich kobiet. To będą rozwiązania, które dotyczą, mam nadzieję, najważniejszych problemów, z którymi borykają się kobiety – powiedział kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki na konferencji prasowej.

Główne założenia programu to: bezpłatna opieka psychologiczna, wyposażenie placów zabaw w specjalne miejsca, w których można będzie przewinąć i nakarmić dziecko, powstanie punktów przedszkolnych i żłobków w miejscach biurowych, pomoc dla domów samotnej matki, badania profilaktyczne dla młodych kobiet, bezpłatne kursy z zakresu zakładania działalności gospodarczej, bezpłatne kursy języka angielskiego.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.151/2) - PROF. PANFIL OPOWIADA O ANDRZEJU CZAJKOWSKIM, KTÓREGO ZABIŁ MICHNIK
Wczytuję komentarze...
Najnowsze