Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

No i dobra zmiana będzie trwać. Brawo Polacy!

Sebastian Moryń 21:04 13 października 2019
To dzięki Polakom PiS zwyciężyło. I to zwyciężyło po czteroletnim hejcie ze strony opozycji totalnej, która negowało prawo do bycia dla polityków Zjednoczonej Prawicy. Było ciężko, ale Polacy nie dali nabrać się na hejt opozycji.

W dzisiejszy dzień, dzień tajemnicy fatimskiej jak również Dnia Papieskiego, było czuć jakiego ducha z Nieba, który przewodził. "Kończymy stary etap, zaczynamy nowy" - mówił Jarosław Kaczyński podczas konwencji zwycięskiej. I stało się. 

8 milionów Polaków poparło PiS - taki wynik wskazuje exit poll. To wielka rzesza ludzi myślących o Polsce. "Polska jest jedna" - powiedział Mateusz Morawiecki podczas konwencji. I to było widać podczas dzisiejszych wyborów. Choć byłem świadkiem w swojej komisji wyborczej gdzie głosowałem, jak starsza pani z laska grzmiała, że trzeba zakończyć wreszcie ten "cyrk PiSowski" i trzeba poprzeć Koalicję Obywatelską. 

"Jeśli przed nami kolejne cztery lat rządzenia, to czeka nas najpierw refleksja nad tym wszystkim, co się udało, o czym mówiliśmy, ale także nad tym, co się nie udawało i co spowodowało, że poważna część społeczeństwa jednak uznała, że nie należy nas popierać mimo przecież zupełnie ewidentnych i oczywistych osiągnieć" - powiedział lider Prawa i Sprawiedliwości.

Ta kadencja będzie trudniejsza, niewątpliwie. Ale ważne jest jedno, to kolejny czas na budowę mocnych podwalin pod prawdziwą, polską niepodległość. PiS będzie atakowane z całej opozycji. Martwi fakt, że ludzie poparli Konfederację, ugrupowanie które nie ma nic do zaproponowania Polakom, jedynie rzucanie mięsem.

Warto pamiętać: POLSKA BĘDZIE SIĘ DALEJ ZMIENIAĆ W STRONĘ POLSKOŚCI! To najważniejsze ! 

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 

BRAWO! PiS rządzi samodzielnie!

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze