Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nitras nie zaimponował Scheuring-Wielgus. "Żenujące wykorzystywanie krzywdy ofiar pedofilów w sutannach w kampanii wyborczej"

am 12:35 18 maja 2019
Łukasz Szelemej/Gazeta Polska
Czwartkowe show Sławomira Nitrasa wywołało skrajne reakcje. Zaskakujący okazuje się wpis Joanny Scheuring-Wielgus. Skrytykowała zajście tłumacząc, że "trzeba mieć odwagę stanąć oko w oko z potężną instytucją kościoła katolickiego a nie podrzucać dziecięce buciki pod publiczkę w sejmie".

W czwartek wieczorem Sejm uchwalił nowelizacją Kodeksu karnego, zaostrzając kary za przestępstwa dot. m.in. pedofilii.

W trakcie głosowania marszałek Kuchciński zadecydował o braku pytań. Jak wyjaśnił, powodem jest sposób zadawania pytań, który - jak zaznaczył - wpływa bardzo negatywnie na jakość debaty. Poinformował, że przedstawiciele klubów będą mogli zadać jedno pytanie przed głosowaniem nad całością projektu.

Sławomir Nitras, schodząc z mównicy sejmowej, usiłował wręczyć prezesowi PiS dziecięce buciki. Na drodze stanęli mu jednak Marek Suski i Patryk Jaki. Borys Budka, usprawiedliwiając kolegę z ugrupowania tłumaczył, że zachowanie posła Nitrasa nawiązywało do "Baby Shoes Remember" - akcji w Irlandii, mającej na celu zwalczanie pedofilii.

Do zajścia ostro odniosła się poseł Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - GADOWSKI, HERUDZIŃSKI, KARNKOWSKI - PO CZEKA TERAZ 4 LATA POSTU. ONI TEGO ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze