Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nitras chciał zaatakować prezydenta. Internauci kpią: "Ale skandal! Ale skandal!"

JJ 21:59 20 lutego 2020
Prezydentowi Andrzejowi Dudzie musiały naprawdę udać się dzisiejsze spotkania z mieszkańcami Łowicza i Turka. Dlaczego? Dlatego, że politycy opozycji na siłę szukali czegoś, do czego mogliby się przyczepić. Tak jak na przykład poseł Platformy Obywatelskiej, Sławomir Nitras.

Andrzej Duda przed wizytą w Turku zrobił zakupy w osiedlowym sklepiku. Kupił tam chleb i kawałek pasztetowej. Zdjęcie zostało zamieszczone na kampanijnym profilu #DUDA2020 na Twitterze. Fotografię opublikował również relacjonujący pierwsze kampanijne wizyty DudaBusa z prezydentem na pokładzie portal 300Polityka.

– W płaszczu, krawacie i lakierach. W normalnym osiedlowym sklepiku- skomentował poseł Nitras na Twitterze. (pisownia oryginalna).

Na wpis polityka opozycji szybko zareagowali internauci. Wielu z nich zastanawiało się, o co właściwie chodziło panu posłowi.

– Pan poseł szuka na siłę czegoś, do czego mógłby się przyczepić- ocenił jeden z twitterowiczów. Inni komentatorzy pytali, czy prezydent miał iść do sklepu w dresie lub specjalnie przebierać się np. w dżinsy. Warto dodać, że polityków, którzy chadzają lub w przeszłości chadzali w dresach opozycja bardzo nie lubi, chyba że jest to Donald Tusk, który wstąpił do sklepu podczas porannej przebieżki.

Niektórzy użytkownicy Twittera kpili również: „Ale skandal! Ale skandal!”

Jak widać, spotkania musiały się udać, skoro aż tak bardzo nie było do czego się przyczepić. Niektórym mogłoby się nie spodobać również, gdyby prezydent zdecydował się na bardziej "luźny" strój. 

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze