Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nisztor: Leśnicy ciężko pracują, a nie zajmują się ściganiem gwiazd TVN-u

lml 8:58 11 października 2016
Telewizja Republika
– Myślę, że minister środowiska musi zainterweniować, bo leśnicy grożą jednej z gwiazd TVN-u. Ta sprawa jest bardzo poważna, mam nadzieję, że ministerstwo tego nie zlekceważy – ironizował w "Chłodnym Okiem" Piotr Nisztor.

Doniesienia dzisiejszych gazet komentował w programie "Chłodnym Okiem" Piotr Nisztor.

"Ale rankiem nie będziemy aż tak wielu prezesów stresować"

"Gazeta Polska Codziennie" informuje, że będą zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa. – Na pierwszy ogień pójdzie zarząd Totalizatora Sportowego, które jest bardzo mocno badane przez CBA. Umów, które wzbudziły wątpliwości jest bardzo dużo. Z tego wynika, że pan prezes, który został prezesem za rządów PiS, jego kadencja się już pewnie kończy – wskazał Piotr Nisztor. Dodał, że "mówi się o tym, że dojdzie do wymiany prezesa KGHM". – Ale rankiem nie będziemy aż tak wielu prezesów stresować – mówił.

"Ta sprawa jest bardzo poważna, mam nadzieję, że ministerstwo tego nie zlekceważy"

Tego jeszcze nie było! Kinga Rusin (45 l.) drży o własne życie. Dziennikarka podpadła leśnikom, którzy jak się okazuje, zaczęli jej grozić. - Mam nadzieję, że kiedyś nie spełnią swoich gróźb. Jakbym zniknęła, to wiecie, za czyją sprawą - wyznaje Kinga Rusin – informuje nagłówek artykułu w dzisiejszym "Super Expressie". – Myślę, że minister środowiska musi zainterweniować, bo leśnicy grożą jednej z gwiazd TVN-u. Ta sprawa jest bardzo poważna, mam nadzieję, że ministerstwo tego nie zlekceważy – ironizował dziennikarz. – Pewnie niektórzy leśnicy wyglądają bardzo groźnie, ale myślę, że jest to tania sensacja i współczuję leśnikom, bo to są ludzie, którzy muszą bardzo wcześnie wstawać i ciężko pracować i dbać o to, żebyśmy w wolnym czasie mieli gdzie wyjechać i gdzie odpocząć, a nie zajmują się ściganiem gwiazd TVN-u – przekonywał.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze