Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niezwykły hejt środowisk lewicowo-liberalnych i "GW" na abp. Jędraszewskiego. Zaprzęgli teraz uczniów!

sm 10:06 14 maja 2019
"Gazeta Wyborcza" propaguje newsa "Głosu Wielkopolskiego" o wielkiej aferze w Poznaniu. Z okazji 100-lecia istnienia I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego ma odbyć się uroczysta msza św. celebrowana przez arcybiskupa krakowskiego Marka Jędraszewskiego. Jak pisze "Głos Wielkopolski" "część pracowników, absolwentów i uczniów nie chce, żeby arcybiskup Marek Jędraszewski odprawił mszę z okazji 100-lecia ich szkoły. Zapowiadają pikietę i wskazują, że metropolita krakowski wypowiadał się z pogardą m.in. o osobach LGBT". Nagonka na arcybiskupa ruszyła pełną parą.

 

W sobotę 18 maja w Poznaniu ma się odbyć msza, której przewodniczyć będzie arcybiskup Marek Jędraszewski. To jeden z punktów obchodów stulecia I Liceum Ogólnokształcącego, którego metropolita krakowski jest absolwentem. Część absolwentów, nauczycieli i uczniów szkoły nie zgadza się, żeby Jędraszewski odprawił mszę - podaje "Głos Wielkopolski". Napisali list do dyrekcji szkoły i zapowiadają demonstrację.

 

Protestujący zapowiadają, że w najbliższą sobotę zorganizują pikietę przed kościołem św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej, gdzie abp. Jędraszewski ma koncelebrować mszę. Jedna z absolwentek i współorganizatorek protestu, Maria Bąk-Ziółkowska, podkreśla w rozmowie z portalem, że gdy tylko dowiedziała się o wystąpieniu krakowskiego metropolity, zaprotestowała. gdy to nie przyniosło efektów. - W końcu zgłosiłam w urzędzie zgromadzenie publiczne - mówi. Jak dodaje, powodem sprzeciwu wobec kazania metropolity krakowskiego są jego dotychczasowe wypowiedzi, które "obraziły wiele grup społecznych, począwszy od dzieci poczętych metodą in vitro, po środowisko LGBT".

Widać, że atak na arcybiskupa krakowskiego trwa. Ta nienawiść do konserwatywnych biskupów uderza w Polsce coraz bardziej. Różnej maści pseudo-katolicy, uważający się za wyznawców Chrystusa po prostu z nienawiści atakuje wszystkich przedstawicieli Kościoła jak i wiernych, którzy są wierni … nauce kościoła katolickiego. Ten duch dekonstrukcji i zła, jaki zniszczył kościoły na zachodzie obecnie powiewa w Polsce. I będzie to coraz większy hejt i atak. Bo nic innego im nie zostało, jak niszczenie!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 

To dowód na cyniczną grę pedofilią, by zniszczyć Kościół!

Źródło: Głos Wielkopolski

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze