Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niezła wpadka Thunberg! "Święta Greta okazała się grzesznikiem"

A.N 20:36 17 grudnia 2019
Wikimedia
Dziennikarz przyłapał Gretę Thunberg na korzystaniu z przedmiotów, które zatruwają środowisko. Fanami nastolatki, nie chcieli w to uwierzyć.

16-letnia Greta Thunberg zasłynęła na całym świecie protestem pod szwedzkim parlamentem. Od tamtej pory stała się medialnym autorytetem w kwestii ochrony klimatu i ekologii. Jest inicjatorką Młodzieżowego Strajku Klimatycznego.

Dziennikarz kanału "Rebel News" nagrał jednak film, który stanowi rozdźwięk, między postulatami młodej

Szwedki a jej rzeczywistym zachowaniem. Pokazuje on przedział ekologicznego pociągu, w którym Greta Thunberg jechała COP25 w Madrycie. Był pełen plastikowych opakowań po przekąskach i napojach. Postanowił wykorzystać ujęcia, by sprawdzić jak zareagują na to fani ekologicznej aktywistki. Podczas prezentacji zdjęć, pytał ich co sądzą o podobnym zachowaniu, ale nie ujawnił od razu, kto jest sprawcą sfotografowanego bałaganu. Wszyscy wyrazili oburzenie i stwierdzili, że ktoś, kto w taki sposób zanieczyszcza środowisko powinien się wstydzić.

Kiedy dziennikarz wskazał, że pojazdem podróżuje Greta Thunenberg respondenci nie byli w stanie uwierzyć, że ich idolka, mogła dopuścić się podobnych rzeczy. Twierdzili, że film jest fałszywy.

"Święta Greta okazała się takim samym grzesznikiem jak każdy z nas" – stwierdził dziennikarz "Rebel news".

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze