Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nieoficjalnie: Magdalena Adamowicz dostanie drugie miejsce na liście Koalicji Europejskiej w Gdańsku

pmb 14:28 17 lutego 2019
Fot. zrzut ekranu z TVN24
Według moich informacji nawet listy są dogadane. W Trójmieście „jedynką” i „dwójką” Janusz Lewandowski i Magdalena Adamowicz – powiedział Konrad Piasecki podczas programu „Kawa na ławę” w TVN24.

– Według moich informacji nawet listy są dogadane. Jarosław Kalinowski ma być „jedynką” koalicji na Mazowszu. W Warszawie „jedynką” Włodzimierz Cimoszewicz. W Trójmieście „jedynką” i „dwójką” Janusz Lewandowski i Magdalena Adamowicz. W Wielkopolsce Ewa Kopacz i Leszek Miller, jeśli się zdecyduje – powiedział dziennikarz w trakcie programu „Kawa na ławę” w TVN24.

„Nieoficjalne info o jedynkach na listach koalicji opozycyjnej (coraz bliżej jednak do jej powstania) dają obraz polityki tyleż doświadczonej co jednak mocno senioralnej. W starciu z Wiosną to może jednak pachnieć jesienią średniowiecza” – napisał Piasecki na Twitterze.

„Przy czym wcale nie uważam, by młodość w polityce była wielką wartością, ale jednak listy powinny być zgrabnym mariażem wiekowym i płciowym, inaczej kojarzą się raczej z szukaniem błogiej emerytury, niż mocą i ofensywą” – dodał w kolejnym wpisie.

Źródło: TVN24/twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze