Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niemiecki serial „Osiem dni” w skandaliczny sposób pokazuje Polaków! „Bluzgają, żyją w barłogu, są brudni, gwałcą”

pmb 11:45 6 marca 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Sky Österreich
Okazuje się, że niemiecka produkcja „Osiem dni”, która jest emitowana przez HBO, pokazuje Polaków jako osoby, które kradną, gwałcą i zabijają. O sprawie poinformował publicysta „Do Rzeczy” Marcin Makowski. „Polacy: biorą więcej kasy za przemyt niż ustalono, kradną obrączki, bluzgają, żyją w barłogu, są brudni, gwałcą, chcą zabić Niemców”.

Na stronie HBO GO można przeczytać opis fabuły: Meteor o szerokości 40 kilometrów leci w kierunku Ziemi z prędkością 30 000 kilometrów na godzinę. Przewiduje się, że uderzy w sam środek Europy. Szacowana szansa na przeżycie zamieszkałej rejon ludności: zero. Stany Zjednoczone próbują zmienić kurs meteorytu za pomocą broni jądrowej. Ich działania nie przynoszą jednak zamierzonego efektu. Cała Europa pogrąża się chaosie...

Osiem dni opowiada historię świata, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Nagle ludzie mogą robić, co zechcą - uprawiać dziki seks bez zabezpieczenia, próbować wszelkich narkotyków, robić zakupy bez pieniędzy, żyć bez pracy i kochać bez konsekwencji. Na końcu liczy się już tylko jedno. Właśnie wtedymożemy zadać sobie pytanie co jest dla nas naprawdę ważne w ostatnich dniach i godzinach?

Serial postanowił obejrzeć publicysta „Do Rzeczy”. Oto co w nim zobaczył:

„Niemiecki serial 8 dni na HBO. Tyle zostaje Europie Zachodniej zanim uderzy meteoryt. Niemiecka rodzina ucieka przez Polskę do Rosji. Polacy: biorą więcej kasy za przemyt niż ustalono, kradną obrączki, bluzgają, żyją w barłogu, są brudni, gwałcą, chcą zabić Niemców”.


Źródło: twitter.com/youtube.com/telemagazyn.pl/filmweb.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze