Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niemiecki karnawał rozpoczęty. Ponad 50 zatrzymań pierwszego dnia, głównie za molestowanie seksualne

ds 18:43 12 listopada 2017
​W Kolonii i innych miastach Nadrenii na zachodzie Niemiec rozpoczął się karnawał, którego punktem kulminacyjnym będzie tradycyjnie Różany Poniedziałek 12 lutego 2018 roku. Już pierwszego dnia tamtejsza policja zatrzymała ponad 50 osób. Znaczną część z nich pod zarzutem molestowania seksualnego.

Zabawa rozpoczynająca karnawał rozpoczęła się zgodnie z tradycją w sobotę o godz. 11.11. Tysiące mieszkańców i turystów wyległo na ulice miasta. Porządku w Kolonii strzegło 1000 policjantów. Pomimo tego w mieście doszło do molestowania seksualnego kobiet i przypadków uszkodzeń ciała.

– Niezidentyfikowana osoba rzuciła w tłum ludzi kufel piwa, raniąc dwie kobiety. Z obrażeniami głowy odwieziono je do szpitala. Im późniejsza pora, tym większa zawartość alkoholu we krwi, co prowadzi do bójek i pyskówek – powiedział rzecznik kolońskiej policji. 

Kolonia jest pod szczególną obserwacją od czasu zajść, do których doszło w noc sylwestrową w 2015 roku. W okolicach katedry odnotowano wówczas liczne napaści seksualne i rabunkowe na kobiety. Ich sprawcami byli imigranci, przede wszystkim przybysze z Afryki Północnej. Grupy młodych mężczyzn otaczały kobiety, molestowały je i okradały. Niewystarczające siły policyjne przez wiele godzin nie były w stanie opanować sytuacji. Kilkaset poszkodowanych kobiet złożyło zawiadomienia o przestępstwie.

Źródło: Niezależna, rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze