Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niemiecki dziennikarz krytykuje premiera Morawieckiego. Nie podoba mu się, że... składa dziś hołd ofiarom tragedii smoleńskiej

PR 13:39 10 kwietnia 2019
twitter.com/PremierRP
Warszawski korespondent gazety "Frankfurter Allgemeine Zeitung" Gerhard Gnauck, skrytykował premiera Polski Mateusza Morawieckiego. Co nie podoba się dziennikarzowi niemieckie gazety? Składanie hołdu ofiarom katastrofy smoleńskiej w 9. rocznicę tej tragedii.

 

Gerhard Gnauck na Twitterze skrytykował polskiego premiera, gdyż poświęca on czas na wzięcie udziału w obchodach 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Największej tragedii w dziejach wolnej polski.

- Premier Mateusz Morawiecki jutro wg planu spędzi cztery godziny na składaniu kwiatów, zniczy, wieńców, bukietów. Przy całym szacunku dla Zmarłych - czy akurat jutro Żywi w Polsce nie mają innych problemów do rozwiązania? - napisał.

Gnauck dopisał na końcu swojej wypowiedzi "#StrajkNauczycieli", sugerując zapewne, że premier nie powinien zajmować się dziś niczym innym.

Choć strajk ZNP trwa, to jak pokazuje dzisiejsza sytuacja w szkole - egzaminy w całej Polsce odbywają się w zasadzie bez problemów. Chyba nikt nie wyobraża sobie, by premier Polski w tak ważnym dniu, nie ucczcił pamięci ofiar katastrofy. 

Niektórzy mówią, że jak chcesz uderzyć psa, to kij się zawsze znajdzie.

 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze