Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niemcy: Strzelanina w Berlinie. Cztery osoby zostały poważnie ranne

DZ 8:33 26 grudnia 2020
Policja niemieckapixabay
Cztery osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala w wyniku strzelaniny, do której doszło we wczesnych godzinach w sobotę w stolicy Niemiec - informuje rzeczniczka berlińskiej policji. Policja poszukuje sprawców.
Pierwsza informacja, podana na Twitterze przez straż pożarną, mówiła o trzech rannych. Do strzelaniny doszło w dzielnicy Kreuzberg, brało w niej udział kilka osób.

Jak podaje "Berliner Zeitung", jedną z rannych osób policja wyciągnęła z Landwehrkanal - jednego z kanałów w berlińskiej sieci dróg wodnych, przepływającego przez Kreuzberg. Według informacji gazety, do strzelaniny doszło bramie przy Stresemannstraße niedaleko siedziby partii SPD (Socjaldemokratyczna Partia Niemiec). Według oficjalnych doniesień na miejscu zdarzenia znaleziono dwie ranne osoby.

Według naocznych świadków, kilka silnie uzbrojonych grup zadaniowych zostało początkowo rozmieszczonych w celu poszukiwania osób biorących udział w krwawej konfrontacji. Użyto także policyjnego helikoptera.

Póki co nie ma informacji, które wskazywałyby na polityczne motywy incydentu - przekazała rzeczniczka policji, cytowana przez agencję Reutera.

Źródło: reuters, "Berliner Zeitung", onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze