Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niech Europa pozna prawdę o sytuacji w Polsce! Rusza wielka akcja Niezależnej i "Gazety Polskiej"

JJ 7:09 11 lutego 2020
Telewizja Republika
Już dziś rusza wielka akcja portalu Niezależna.pl i „Gazety Polskiej”. Czas, aby pokazać Europie i unijnym politykom prawdę na temat sytuacji w Polsce!

W minioną sobotę przed gmachem Trybunału Konstytucyjnego Polacy z całego kraju, a także nasi rodacy za granicą zebrali się na manifestacji w obronie reformy sądownictwa pod hasłem „Obrońmy naszą suwerenność”.

Według szacunków organizatorów - komitetu Suwerenni oraz Klubów "Gazety Polskiej" - na alei Szucha w Warszawie zebrało się około 20 tysięcy osób. Tak duże poparcie Polaków oznacza, że czas działać dalej, zwłaszcza gdy niektóre środowiska rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na temat sytuacji w naszym kraju, domagają się ukarania Polski, a nawet straszą polexitem.

Już dziś rusza wielka akcja wysyłania specjalnych listów adresowanych do europosłów, przedstawicieli unijnych instytucji, takich jak TSUE, a także dziennikarzy. Ich treść będzie publikowana na portalu Niezależna.pl. Pierwszy list ukaże się za kilka godzin. Listy będą publikowane po polsku i tłumaczone na angielski, francuski, niemiecki oraz włoski. Redakcja poda też adresy mailowe odbiorców.

Warto informować o akcji, zachęcać znajomych, wymieniać się adresami, informować na portalach społecznościowych.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco!


WIĘCEJ NA TEMAT AKCJI 

 

Źródło: niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze