Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niebywałe chamstwo! Radosław Sikorski do sędziego: Jak śmiesz, dupku

BK 10:05 2 marca 2020
Jak śmiesz, dupku, ogłaszać, co jest dobre, a co złe, dla Polski? Kto Cię do tego upoważnił? – napisał na Twitterze Radosław Sikorski. Były szef polskiej dyplomacji w rządzie PO-PSL zwrócił się w ten sposób do zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych.

Znane ze sprzeciwu wobec obecnej władzy i reform wymiaru sprawiedliwości Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia” poinformowało o ogłoszeniu najnowszej edycji raportu o „represjonowanych” w Polsce sędziach.

„Blisko 60 sędziów spotkały represje za obronę niezależności sądownictwa albo orzeczenia nie po myśli władzy” – stwierdzono w raporcie.

Do jego treści odniósł się na Twitterze sędzia Przemysław Radzik, zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych. „W raporcie Iustitii gloryfikuje się sędziów, którzy nie wywiązują się ze swoich ustawowych obowiązków, angażują się politycznie, występują przeciwko Polsce. Nacechowanie polityczne, manipulowanie faktami czynią go niewiarygodnym źródłem informacji” – napisał.

Do wpisu Radzika odniósł się z kolei były minister spraw zagranicznych, obecny europoseł PO Radosław Sikorski. Były dyplomata zwrócił się do sędziego: „dupku”. „Jak śmiesz, dupku, ogłaszać co jest dobre, a co złe, dla Polski? Kto Cię do tego upoważnił?” – czytamy we wpisie polityka Platformy.

Źródło: TvpInfo, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze