Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nie pamiętają nawet własnego hasła?!? Widać cztery słowa to już za wiele… Internauci na łopatkach [ZOBACZ]

PR 11:12 9 września 2019
Telewizja Republika
Politycy Koalicji Obywatelskiej nie raz w tej kampanii pokazali, że mają problemy z zapamiętywaniem nawet kluczowych dla partii informacji. Okazało się, że na pulpicie, z którego przemawiano podczas konwencji KO, była przyklejona specjalna ściągawka. Zdjęcia internauci opublikowali na Twitterze. Reakcja internautów, bezlitosna.

 

"Jutro może być lepsze" – to hasło Koalicji Obywatelskiej do wyborów.

Właśnie z takim hasłem (przyklejonym na mównicy) swoje przemowy prezentowali politycy KO podczas konwencji wyborczej.

- A to nie wiedziałam, że podczas konwencji KO, przemawiający mieli na pulpicie przyklejoną kartkę z hasłem, aby przypadkiem się nie pomylić – kpi internautka, która zamieściła zdjęcie pulpitu z kartną na Twitterze.

 Internauci bezlitośnie skomentowali zamieszczone w sieci zdjęcie.

 

 

 

 

 

To nie pierwszy przypadek, kiedy politycy KO mają wyraźne trudności z zapamiętaniem własnych haseł i postulatów. Czesław Mroczek miał poważny problem z podaniem hasła i tytułu programu wyborczego Koalicji Obywatelskiej w TVP Info. Głośna była również sytuacja, kiedy to Paweł Poncyljusz startujący z list Koalicji Obywatelskiej znał tylko trzy postulaty z szóstki Schetyny. Mało tego, sam Schetyna miał problem w radiu ZET z wymienieniem wszystkich pukntów swojego "szcześciopaku" stąd staranie, by chociaz podczas konwencji, mówcy nie zapomnieli swojego wyborczego hasła.

 

Czytaj także:

„Wojna domowa” u opozycji. Leszek Miller: bardzo żałuję, że A. Żukowska jest na liście Lewicy dla której jest obciążeniem

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze