Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nergal dołącza do chóru nienawistników i w wywiadzie dla izraelskiego portalu krytykuje polskie władze!

pmb 10:59 20 lutego 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu YouTube/ynet
Jestem z Polski i tuż przed przybyciem do Izraela dowiedziałem się o kryzysie w stosunkach między naszymi krajami – mówił wokalista zespołu Behemoth w wywiadzie dla izraelskiego portalu Ynet. – Trudno powiedzieć jaka jest skala antysemityzmu w Polsce. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że obecny rząd jest bardzo konserwatywny i hermetyczny i wspiera ruch nacjonalistyczny w Polsce – perorował dalej Darski.

Nie jestem fanem naszych polityków. Gdziekolwiek się nie pojawią, tworzą nam wrogów. Rosjanie, Niemcy, wszyscy nasi sąsiedzi, teraz wy. Artyści muszą jeździć po całym świecie i naprawiać wizerunkowe szkody, jakie wyrządzili Polsce politycy – stwierdził Nergal.

– Wszędzie, gdzie politycy zawalają, pojawiają się artyści, którzy starają się to naprawić. Jestem z Polski i tuż przed przybyciem do Izraela dowiedziałem się o kryzysie w stosunkach między naszymi krajami – mówił.

Trudno powiedzieć jaka jest skala antysemityzmu w Polsce. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że obecny rząd jest bardzo konserwatywny i hermetyczny i wspiera ruch nacjonalistyczny w Polsce. To nigdy nie było nic zdrowego. Jako osoba, która uwielbia poznawać ludzi z całego świata i się z nimi zaprzyjaźniać widzę, że oni mają dokładnie odwrotny cel – żyć w izolacji – podkreślał muzyk.


Źródło: onet.pl/youtube.com/ynet

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze