Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nawałka przed meczem z Danią: Na boisku będziemy chcieli dominować

ds 16:58 31 sierpnia 2017
TWITTER/@pzpn_pl
– Przede wszystkim będzie liczyła się nasza strategia gry. Znamy potencjał i możliwości gry rywala, ale to my chcemy dominować na boisku – mówił polski selekcjoner na dzisiejszej konferencji prasowej w Kopenhadze, poświęconej spotkaniu z Danią. Początek jutrzejszego meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2018 o 20:45.

– W futbolu jest tak, że nie zawsze drużyna lepsza musi wygrać. Ale nie będziemy definiować, która z jutrzejszych jest lepsza, bo spektrum tego jest zbyt szerokie – przyznał Adam Nawałka. Polski selekcjoner zapewnił tym samym, że wszyscy jego zawodnicy są w 100 proc. przygotowani na jutrzejsze spotkanie z Danią.

Jak dodał Nawałka na konferencji prasowej w Kopenhadze, "pzede wszystkim będzie liczyła się nasza strategia gry. Znamy potencjał i możliwości gry Duńczyków, ale to my chcemy dominować na boisku".

Trener biało-czerwonych odniósł się również do okna transferowego, które dziś się zamyka. – Termin jego zakończenia zbiegł się z naszym meczem i zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo trudne, również jeśli chodzi o decyzje życiowe zawodników. Nie wybiegamy jednak w przyszłość, co by było gdyby. Nie będziemy dywagować, czy piłkarze myślą o meczu, bo ja widzę, że są na nim skupieni –podkreślił Nawałka.

 

Źródło: sport.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze