Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

[NASZ NEWS] Pożar w budynku prokuratury przy ul. Chocimskiej w Warszawie

mk 19:24 13 listopada 2014
telewizja republika
W Warszawie pożar na 6 piętrze w kamienicy przy ul. Chocimskiej. Na miejscu jest 35 strażaków i 7 samochodów – informuje Straż Pożarna. Jest to budynek stołecznej prokuratury okręgowej.

– Jest pożar na ulicy Chocimskiej. Trwa ewakuacja mieszkańców z sąsiednich budynków. Policja zabezpiecza teren – informuje nasz operator, który jest na miejscu. 

– Pożar wybuchł na szóstej kondygnacji przy ul. Chocimskiej 28. Straż Pożarna dostała zgłoszenie o pożarze nok. 18:40. Nie ma informacji o poszkodowanych. Strażacy dogaszają pożar i sprawdzają budynek – mówił Telewizji Republika rzecznik mazowieckiej komendy Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Karol Kierzkowski. Dodał, że po zakończeniu działań strażaków, specjala komisja będzie mogła dociekać przyczyn pożaru.  

Rzecznik prokuratury Przemysław Nowak poinformował, że na szóstym piętrze nie ma pokoi prokuratorów prowadzących śledztwa. – Są tam pomieszczenia użytkowe i sala konferencyjna. Generalnie tam nie ma akt i dokumentów wrażliwych – zaznaczył.

– Na ostatnim piętrze znajduje się wydział zajmujący się sprawami międzynarodowymi. To najważniejszy tego typu wydział w Polsce. Znajdują się tam też sale komputerowe i szkoleniowe – ustalił Michał Rachoń, relacjonujący spod budynku prokuratury przy ul. Chocimskiej 28.  

Prokuratura Okręgowa przy ul. Chocimskiej w Warszawie to jedna z najważniejszych prokuratur w Polsce. Nadzoruje wiele śledztw, także politycznych. 

2221_670

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze