Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nastolatki "miały wyje**ne w to, co kto myśli". Teraz będą musiały się liczyć ze zdaniem Sądu Rodzinnego

PR 13:53 23 lipca 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu facebook.com/Daily debile / policja / Telewizja Republika
W niedzielę, 21. lipca informowaliśmy państwa o zamieszczonych w sieci przez nastolatki zdjęciach, na których widać jak pozują na nagrobkach lub opierając się o krzyż komentując, że mają „wyje***ne w to, co kto myśli”. Sprawą zajęła się policja a nastolatki za swój bezmyślny czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

 

Policjanci z Ogniwa do Spraw Nieletnich i Patologii VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi prowadzą czynności w sprawie znieważenia miejsca spoczynku osób zmarłych.

W ręce stróżów prawa wpadły już dwie 14- letnie koleżanki, podejrzewane o udział w nietypowej sesji zdjęciowej na jednym z łódzkich cmentarzy.

- 20 lipca 2019 roku dwie 14-latki urządziły sobie nietypową sesję zdjęciową na cmentarzu komunalnym na Widzewie. Nastolatki przestawiały na grobach znicze i kwiaty, oraz fotografowały się w różnych pozach przy, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie nagrobków. Dodatkowo zabrały krzyż znaleziony w alejce cmentarza i porzuciły go w innym miejscu na terenie tej samej nekropolii. Zdjęcia z kontrowersyjnej sesji umieszczone zostały przez jedną z nich na portalu internetowym. Policjanci, którzy uzyskali informację o zdarzeniu przystąpili do ustaleń dotyczących sprawy. Po tym jak informacja została szeroko rozpowszechniona w mediach, jedna z dziewczyn wraz z matką zgłosiła się do komisariatu. Natomiast druga 14-latka została zatrzymana przez stróżów prawa w miejscu zamieszkania. Jak tłumaczyły nastolatki robienie zdjęć było nieprzemyślane i najprawdopodobniej motywowane chęcią zwrócenia na siebie uwagi. Obydwie dziewczynki usłyszały zarzuty dot. znieważenia i ograbienia miejsca pochówku - poinformowała policja.

Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 

 

Czytaj także:

Włos się jeży na głowie... Młoda dziewczyna "paraduje" na grobie. "Mamy wyjeb**e w to, co kto myśli"

 

 

 

Źródło: policja, telewizja republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze