Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Napięta sytuacja w polskiej kadrze? Robert Lewandowski odpowiada

K.B. 19:52 7 października 2019
zrzut ekranu: youtube
- Najważniejsze dla nas w tym momencie jest zdobyć sześć punktów w dwóch najbliższych meczach. Jeśli będziemy grali tak, jaki mamy potencjał, to wszystko będzie dobrze - powiedział napastnik Bayernu Monachium na konferencji prasowej przed eliminacyjnymi meczami z Łotwą i Macedonią.

Na pewno nie ma napiętej sytuacji w kadrze. Oczywiście, nie jesteśmy szczęśliwi z wyników w ostatnich meczach, ale w każdej sytuacji będzie ratował nas spokój. Wszystko zależy od nas i musimy się na tym skupić - uspokoił kapitan.

 - Jasną kwestią jest to, że reprezentacja wzbudza wiele emocji. Patrząc na to, jak zawodnicy pracują, jak działają na treningach, z tego jestem dumny i bardzo zadowolony - dodał selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek.

Były trener Wisły Płock, podobnie jak "Lewy", komplementował Krychowiaka.

- Grzegorz Krychowiak ma wspaniały okres w klubie i monitorujemy, na jakiej pozycji wystawić go w reprezentacji. Jeśli chodzi o zawodników lewonożnych, grających na lewej obronie to też cieszy to, że grają regularnie w swoich klubach - potwierdził spostrzeżenia kapitana.

-  Czy na pozycji numer "6", czy na pozycji numer "8", Grzegorz Krychowiak doskonale wie, co może zrobić. Jest w dobrej formie i z tego się cieszymy - wskazał.

Brzęczek wyraził też zadowolenie z formy, którą w zagranicznych klubach prezentują inni reprezentanci.

- Bardzo mnie cieszy to, że zawodnicy po poprzednim zgrupowaniu zaczęli strzelać w klubach - mówił podczas konferencji.

Mecz z Łotwą poprowadzi turecki sędzia Halis Oezkahya.

Po sześciu seriach spotkań Polska z 13 punktami jest liderem grupy G eliminacji. O dwa wyprzedza Słowenię i o trzy Austrię, z którymi mierzyła się we wrześniu - w wyjazdowym starciu biało-czerwoni przegrali 0:2 ze Słowenią i podzielili się punktami z Austriakami.

Źródło: IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze