Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Napastnicy z Kolonii deportowani? "Prawo pozwala"

kg 22:19 7 stycznia 2016
flickr/calvinbasti/CC BY 2.0
Niemiecki minister sprawiedliwości poinformował, że sprawcy ataków na tle seksualnym i rabunków w Kolonii w noc sylwestrową mogą zostać deportowani, jeśli są imigrantami.

Przypomnijmy, że nawet kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie nocy sylwestrowej w trzech niemieckich miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. Tylko w Kolonii mówi się o około 80 poszkodowanych. Imigranci molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić. Niemiecka prasa zauważyła temat dopiero, kiedy na jaw wyszło, że na policję zgłasza się tłum ofiar przemocy. CZYTAJ WIĘCEJ

Chociaż policja oficjalnie do tej pory nie potwierdziła, czy sprawcy ataków ubiegali się o azyl w Niemczech, to niemiecki minister sprawiedliwości jasno powiedział, że każdy imigrant, który zostanie uznany za winnego przestępstwa może zostać deportowany.

– Prawo pozwala, aby ludzie mogli być deportowani podczas postępowania o udzielenie azylu, jeśli są skazani na rok lub dłużej więzienia, a to jest możliwe w przestępstwach seksualnych – powiedział Heiko Maas.

Źródło: cnn.com, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze