Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Na poddaszu domu miała pokaźną uprawę konopi. 47-latce grozi teraz do 8 lat więzienia

am 13:33 15 marca 2019
slaska.policja.gov.pl
Kryminalni z jaworznickiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich i zatrzymali 47-letnią kobietę. Oprócz 64 krzaków nielegalnej rośliny, policjanci zabezpieczyli również specjalistyczny sprzęt służący do jej uprawy. Podejrzanej grozi kara do 8 lat więzienia.

Kryminalni z jaworznickiej komendy ustalili, że w jednym z domów w Jaworznie działa plantacja konopi indyjskich. Policjanci weszli do domu, w którym zastali 47-letnią kobietę. Jak się okazało, na poddaszu uprawiała ona zakazane rośliny. Plantacja wyposażona była w sprzęt oświetleniowy i grzewczy. Śledczy zabezpieczyli 64 krzaki konopi o wysokości powyżej metra. Ścięte rośliny przygotowane do suszenia ważyły ponad 25 kilogramów.

Policjanci przejęli także susz roślinny. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do jaworznickiej komendy. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie jej zarzutów uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator objął 47-latkę dozorem policyjnym. Za popełnione przestępstwa podejrzanej grozi kara do 8 lat więzienia.

 

Źródło: slaska.policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.151/2) - PROF. PANFIL OPOWIADA O ANDRZEJU CZAJKOWSKIM, KTÓREGO ZABIŁ MICHNIK
Wczytuję komentarze...
Najnowsze