Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Na nowo przypomniałem sobie, dlaczego oddałem na Pana swój głos". Zobacz komentarze internautów o zaprzysiężeniu

JJ 15:32 6 sierpnia 2020
Prezydent Andrzej Duda przemawia przed Zgromadzeniem NarodowymWarszawa, 06.08.2020. Inauguracja II kadencji Prezydenta RP. Prezydent Andrzej Duda wygłasza orędzie podczas uroczystości zaprzysiężenia Prezydenta RP przed Zgromadzeniem Narodowym, 6 bm. w Sejmie w W
Prezydent Andrzej Duda złożył dziś przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym. Zaprzysiężenie głowy państwa na drugą już kadencję wywołało w sieci falę komentarzy - zarówno publicystów czy polityków, jak i popularnych twitterowiczów.

Specjalnie dla Państwa zebraliśmy najciekawsze komentarze na Twitterze. Odnoszą się zarówno do samej uroczystości, jak i zachowania polityków opozycji.

Druga kadencja PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY, zgodnie z z Jego zapowiedzią, będzie ukierunkowana na RODZINĘ. Słowa Prezydenta - po pierwsze Rodzina - dają nadzieję, że w Polsce RODZINA, DZIECI będą mogły żyć i rozwijać się w zgodzie z naturą, w tradycji cywilizacji łacińskiej – napisała małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

 

 – „Naród wyraził swoją wolę w wyborach”- mówi Prezydent. Ja dodam: Przy wysokiej frekwencji. A Wy prostaki gardzące milionami Polaków, macie przyjąć to do wiadomości i wyrazić szacunek wobec Prezydenta RP – tak zaprzysiężenie skomentował publicysta i rysownik, redaktor naczelny portalu Tysol.pl, Cezary Krysztopa, który przypomniał także swój wcześniejszy twitterowy komentarz:

 

– Mam wrażenie, że nie przychodząc na zaprzysiężenie Prezydenta Dudy, III RP nie tylko przegrała, ale jeszcze po przegranej narobiła w spodnie na złość boisku.

 

Z kolei publicysta Rafał Ziemkiewicz zwrócił uwagę na zachowanie posłanki KO, Klaudii Jachiry.

 

– O, wreszcie wypuścili z szafy panią Jachirę. Witam w imieniu załogi #wtylewizji . No tak, czas przymilania się do wszystkich, nawet do "faszystów", i obiecywania "wspólnej Polsko" już za PO, mogą wreszcie odetchnąć i znowu być sobą – napisał dziennikarz.

 

– Panie Prezydencie, niech Bóg błogosławi! - tak do dzisiejszej uroczystości odniósł się działacz społeczny Zygmunt Poziomka.

 

 

– Jak z wiek wieka

W Polszcze wszelkie Wielkie Sprawy

Eucharystią rozpoczynamy

prosząc o Bożą Opiekę i wsparcie dla Narodu

i rządy nad nim sprawujących – pisze dziennikarka „Gazety Polskiej” Cyntia Harasim.

 

 

 

Wzruszający wpis zamieścił publicysta „Do Rzeczy”, Piotr Semka:

 

– Panie Prezydencie, Dziękuję za te kwiaty pod Posąg Jezusa przed Kość Św. Krzyża. Może Pan być pewien, że ten gest będzie na długo zapamiętany. Ludzi odwagi w obronie niezmiennych wartości bardzo dziś brakuje. Dziś na nowo przypomniałem sobie dlaczego oddałem na Pana swój głos – czytamy na profilu dziennikarza.

 

 

Na koniec jeszcze komentarze – zdjęciowe i tekstowe – na temat obecnych i nieobecnych na zaprzysiężeniu.

 

Nie będzie mnie na zaprzysiężeniu @AndrzejDuda. Gdybym mógł tam być to by był największy zaszczyt jaki mnie w życiu spotkał. Z tego miejsca w swoim imieniu dziękuję #PAD za dotychczasową służbę dla Polski i Polaków. Życzę naszemu Prezydentowi wielu sukcesów w drugiej kadencji – napisał twitterowicz o nicku Brat Wodza.

A na deser: Plastusie Barbary Pieli, które chyba komentarza nie wymagają. 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze