Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Musimy pokazać światu nasz potencjał gospodarczy. A jest CO!

sm 8:01 28 lutego 2017
shutterstock.com
Zaproszenie wicepremiera Mateusza Morawieckiego na marcowy szczyt G20 w Baden-Baden to sygnał, że z polską gospodarką i państwem jest dużo lepiej, niż przedstawia to za granicą opozycja – uważają obserwatorzy. Sam wicepremier podkreśla, że swój udział w szczycie G20 wykorzysta, aby pokazać światu gospodarczy potencjał Polski - czytamy w dzisiejszym numerze dziennika "Polska Gazeta Codziennie".

Zaproszenie wicepremiera, ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego przez szefa niemieckiego resortu finansów Wolfganga Schäublego na szczyt G20 z udziałem najbogatszych, a także najdynamiczniej rozwijających się państw świata to sygnał, że z polską gospodarką jest bardzo dobrze, tak jak i z całym państwem polskim – ocenia europoseł Ryszard Czarnecki. – Może się to przełożyć chociażby na lepsze ratingi, a może też wpłynąć na wzrost inwestycji zagranicznych w naszym kraju – zaznacza.

Podobnego zdania jest Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. – Z punktu widzenia wizerunkowego Polski to bardzo dobre wydarzenie. To wyraz uznania dla polskiej gospodarki i ważny sygnał dla inwestorów, pokazuje Polskę jako duży kraj z aspiracjami gospodarczymi – podkreśla szef ZPP. – Przebywanie w takiej grupie i kontakt na tym poziomie z najważniejszymi w gospodarce państwami działa podobnie jak networking w biznesie. Jeżeli się kogoś zna, to dużo łatwiej robi się z nim interesy – dodaje.

CZYTAJ WIĘCEJ W DZISIEJSZYM NUMERZE "GAZETY POLSKIEJ CODZIENNIE"

0228_gc_all_pl_01_00_670

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze