Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Musimy odkłamać wczoraj i dziś! ZOBACZ niesamowity Marsz Życia Polaków i Polonii w Oświęcimiu [WIDEO]

M.N. 22:00 22 sierpnia 2019
Telewizja Republika
Auschwitz - miejsce uświęcone nade wszystko krwią polskich obywateli. W 78. rocznicę narodzin dla Nieba św. Maksymiliana Marii Kolbe ulicami Oświęcimia przeszedł Marsz Życia Polaków i Polonii, w którym wzięło udział kilka tysięcy osób. Na wydarzenie od tygodni zapraszał publicysta i dziennikarz Witold Gadowski - właśnie o tym był dzisiejszy odcinek programu "otwartym tekstem".

Mimo ulewnego deszczu na zaproszenie Gadowskiego odpowiedziały setki osób z całej Polski, co zauważyć można było chociażby po rejestracjach samochodów. Wśród uczestników byli także przedstawiciele amerykańskiej, brytyjskiej czy włoskiej Polonii.

– Po Marszu dowiedziałem się o sobie mnóstwa nowych "rzeczy". Z dwóch stron atak. Myślicie, że to działa? Milczeliście, a teraz mówicie złe słowa. Robię swoje, a właściwie, to tysiące pięknych ludzi nadal robi to, co trzeba. Polska jest piękna i o nią chodzi, reszta to opary – napisał na swoim Twitterze Witold Gadowski. 

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DZISIEJSZEGO ODCINKA "OTWARTYM TESKSTEM", KTÓRY RELACJONUJE MARSZ ŻYCIA POLAKÓW I POLONII W OŚWIĘCIMIU:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze