Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Musimy bronić Polskę przed fake newsami, które zatruwają życie naszej społeczności

AS 12:30 16 stycznia 2019
Telewizja Republika
Musimy obronić Polskę i Unię Europejską przed atakami cybernetycznymi. Przed kradzieżą informacji wrażliwych, ale też przeciwko fake newsom, które też zatruwają życie naszych społeczności – powiedział premier Mateusz Morawiecki w trakcie konferencji „A New Initiative for Poland: A Future Global Leader in Securing the 4th Industrial Revolution”.

– Musimy obronić Polskę i Unię Europejską przed atakami cybernetycznymi. Przed kradzieżą informacji wrażliwych, ale też przeciwko fake newsom, które też zatruwają życie naszych społeczności. Ten wyznaczony kierunek jest dla mnie oczywisty, ale też obowiązkowy – stwierdził  premier Mateusz Morawiecki. 

– Mam nadzieję, że ta konferencja, biorąc pod uwagę wszystkich mądrych przedstawicieli różnych krajów i sektorów, umożliwi stworzenie bezpiecznego systemu cyberbezpieczeństwa. Także apeluje do państwa i do waszych polityków i liderów, aby wydawać więcej pieniędzy na sektor cyberbezpieczeństwa, na tzw. cyberżołnierzy, aby chronić nasz Internet. Nasi wrogowie nie będą czekać. Nasi wrogowie zbroją się nawet teraz i tylko odpowiedź kolektywna pozwoli na odparcie ataku i tylko taka, która będzie zdecydowana – mówił szef rządu. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze