Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Muller: Trzaskowski jest nastawiony na budowanie konfliktu politycznego

AS 17:26 13 czerwca 2020
Telewizja Republika
– W walce z kryzysem gospodarczym kluczowa będzie współpraca prezydenta z rządem - powiedział we Władysławowie rzecznik rządu Piotr Müller.

Piotr Muller odniósł się do pomysłu bonu turystycznego. – To jest decyzja, która zapadła właśnie po to, żeby ratować branżę turystyczną, w tym trudnym okresie epidemii koronawirusa. W związku z tym bon turystyczny zostanie przyjęty jeszcze w tym roku. Jak szybko, zależy również od decyzji Senatu. Przekonujemy marszałka Grodzkiego, aby Senat jak najszybciej procedował te ustawę, tak by te środki mogły jak najszybciej trafić do polskich rodzin, a później przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą tutaj nad morzem - zaznaczył.

– Przez kolejne 3 i pół roku mielibyśmy serial prezydenckich wet. W przypadku wieku emerytalnego Rafał Trzaskowski jeszcze kilka lat temu mówił, że trzeba go podwyższyć, a 500 plus oznacza katastrofę gospodarczą, że przymusowa relokacja uchodźców jest dobra. Takie właśnie tezy głosił. Dzisiaj mówi co innego. Nie wierzmy w te deklaracje - dodał.

– Prezydentura Rafała Trzaskowskiego w Warszawie pokazuje, że jest to człowiek, który jest nastawiony na to, aby budować konflikt polityczny nawet w takich sprawach, które wydawałyby się, że są poza kwestiami sporu politycznego. Na najbliższe 3 i pół roku, a także ten czas, w którym będziemy przechodzić przez kryzys gospodarczy potrzebujemy zgody, a nie kłótni

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze