Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mosiński: Jak "Gospodarz Anioł" czyli: Trzaskowski zmienia koło

JJ 21:35 29 maja 2020
Zdj. Facebook/Platforma Obywatelska
Kiedy ubiegał się o urząd prezydenta Warszawy, taśmą klejącą "naprawiał" drzwi jednej z mieszkanek stolicy. Tym razem Rafał Trzaskowski pokazał, że potrafi również wymienić koło w samochodzie. Przynajmniej na zdjęciu.

– Na trasie do Zielonej Góry taka przygoda. Pomogliśmy zmienić koło i jedziemy dalej!- napisał wczoraj na swoim profilu na Facebooku włodarz Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP Rafał Trzaskowski. Tę historyczną chwilę polityk uwiecznił oczywiście na zdjęciu, które również zostało opublikowane na portalu społecznościowym.

Z Trzaskowskiego zakpił poseł PiS Jan Mosiński. Dlaczego? Bo nie było to jedyne zdjęcie ilustrujące bohaterską wymianę koła w samochodzie „jednej pani”.

Mosiński opublikował również inną fotografię z tego zdarzenia.

– Z cyklu, jak "Gospodarz Anioł". Trzaskowski zmieniał koło jednej Pani. Która wersja znalazła się na stronie R. Trzaskowskiego? Brawo, to po lewej, co oczywiste. Trzyma się koła. A to po prawej z rękami w kieszeni odzwierciedla empatię Rafała. Tej fotki na stronie RT nie ma- napisał na Twitterze polityk PiS, zamieszczając oba zdjęcia.

Czym jeszcze zaskoczy nas kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta? 

 

 

 

Źródło: Facebook, Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze