Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Morawiecki: Z początkiem roku zaproponujemy pewne zmiany w rządzie

M.N. 20:40 16 grudnia 2017
Wikimedia Commons
– Wraz z kierownictwem politycznym przyglądamy się pracy wszystkich ministrów; z początkiem roku, na drugą część kadencji, zaproponujemy pewne zmiany w rządzie - zapowiedział w sobotę premier Mateusz Morawiecki.

Morawiecki był poproszony w TVP Info o odniesienie się do zarzutów opozycji, która twierdzi, że nie została przeprowadzona zmiana rządu, skoro wszyscy ministrowie dalej stoją na czele swoich resortów, a jedynie doszło do "zamiany" na stanowisku premiera. – Nie trzeba teraz ubiegać faktów - skomentował premier Morawiecki. – Przyglądamy się - wraz z kierownictwem politycznym - pracy wszystkich ministrów na półmetku. Na drugą część kadencji zaproponujemy na pewno, z początkiem roku, pewne zmiany - poinformował szef rządu.

Rozmowy w Brukseli doprowadziły do kilku nowych otwarć, nowego spojrzenia na pewne tematy - powiedział w sobotę premier Mateusz Morawiecki w TVP. – Jestem bardzo zadowolony, ponieważ rzeczywiście te rozmowy doprowadziły do kilku nowych otwarć, nowego spojrzenia na pewne tematy - powiedział premier o swej wizycie w Brukseli.

Premier ws. art.7

– Na pewno nie będziemy działać pod pistoletem, jesteśmy krajem, który ma prawo się reformować - powiedział.

– To jest prerogatywa Komisji Europejskiej. Jest to spojrzenie jednostronne, mocno wspierane poglądami wyłącznie naszych przeciwników politycznych. Sądzę, że jakieś refleksje zostały zasiane. Jaka będzie decyzja nie wiem. Na pewno nie będziemy działać pod pistoletem. Jesteśmy krajem, który ma prawo się reformować – powiedział premier w sobotę w TVP

Źródło: TVP

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze