Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Morawiecki w Katowicach: przedstawiamy pakt dla przedsiębiorców; nie boimy się odważnych rozwiązań [ZOBACZ]

PR 12:36 21 września 2019
Telewizja Republika
W Katowicach, podczas konwencji programowej premier Mateusz Morawiecki przedstawił pakt dla przedsiębiorców. Jak zaznaczył wcześniej wicepremier Gliński, po omówieniu pierwszego filaru programu PiS jakim jest rodzina, dziś przyszedł czas na drugi filar - gospodarkę. - Nie boimy się odważnych rozwiązań - mówił premier Morawiecki.

  - Mamy do zaoferowania mnóstwo nowych rozwiązań. Pokazaliśmy Polakom, że potrafimy rządzić w trudnych czasach - powiedział premier Mateusz Morawiecki, zaznaczając, że podstawą do rozwoju musi być aktywne państwo.

- Nie ma sprzeczności pomiędzy solidarnością a przedsiębiorczością. Podkreślamy konieczność służby wszystkim - powiedział.

- Silne rodziny i silna gospodarka są i muszą być twarzą sukcesu gospodarczego - podkreślił.

 

Premier Mateusz Morawiecki przedstawił podczas konwencji w Katowicach Pakiet dla przedsiębiorców.

Znalazło się w nim pięć punktów takich jak: mały ZUS dla małych przedsiębiorców, ryczałtowy ZUS bez zmian, prosty PIT- ryczałt do 2 mln euro, 9% CIT do 2 mln euro przychodów oraz miliard złotych na bezpośrednie wsparcie inwestorów.

 pakiet

 

Premier podczas konwencji mówił także, że dzięki rządowi PiS, mamy sprawne i sprawiedliwe państwo oraz dobrze zarządzane finanse publiczne a Polska coraz bardziej staje się Doliną Krzemową Unii Europejskiej.

- Przyszłość to przemysły kreatywne - podkreślił.

- Dbamy po polskich przedsiębiorców, bo bez nich nie byłoby tych wspaniałych sukcesów - dodał.

 

morawiecki_kato_670

Po przemówieniu, premier Morawiecki podpisał przedstawioną deklarację. Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość wierzy w polskich przedsiębiorców.

 

 

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze