Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

MON prostuje przekłamania opozycji

pmb 18:25 28 marca 2018
Twitter
"Wbrew temu co politycy opozycji próbują wmówić opinii publicznej, dzisiejsze podpisanie umowy na przeciwlotnicze i przeciwrakietowe zestawy rakietowe średniego zasięgu systemu „WISŁA – 1 Faza” niesie ze sobą olbrzymie korzyści – zarówno dla Wojska Polskiego, jak i polskiej gospodarki" – brzmi komunikat Ministerstwa Obrony Narodowej.

"Bezpieczeństwo to dobro wspólne wszystkich Polaków, dlatego tym większe jest nasze zdziwienie, że opozycja, nawet niewątpliwy sukces, jakim jest pozyskanie Patriotów wykorzystuje do ataków politycznych" – brzmi dalsza część komunikatu.

"Ostateczny koszt I fazy Programu „Wisła” wyniósł 4,75 mld USD czyli o ponad połowę mniej niż zaproponowano nam na początku negocjacji (10,5 mld USD), zatem zarzuty opozycji dotyczące rzekomego „przepłacenia” za Patrioty nie mają odniesienia w rzeczywistości. Zaznaczamy, że pozyskiwane obecnie dwie baterie są w pełni funkcjonalnym systemem uzbrojeni" – czytamy dalej.

"Podkreślamy, że dzięki kontraktowi Polska będzie drugim krajem na świecie, po USA, z najnowocześniejszymi zestawami Patriot z systemem IBCS.  System IBCS/PATRIOT, dostarczony do  Polski w ramach".

CAŁOŚĆ KOMUNIKATU W TYM MIEJSCU.

Źródło: mon.gov.pl

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze