Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

MON ogłasza konkurs na nazwy samolotów dla VIP-ów

ds 19:56 16 maja 2017
pixabay.com
Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło konkurs na nazwy dla pięciu samolotów do transportu najważniejszych osób w państwie. Propozycje nazw VIP-owskich maszyn można wysłać do piątku a główną nagrodą jest zaproszenie na prezentację pierwszego samolotu – prawdopodobnie pod koniec czerwca.

Mowa o dwóch małych samolotach G550, na które resort podpisał umowy w listopadzie 2016 roku (z firmą Gulfstream) oraz trzech samolotach średniej wielkości Boeing 737 (w tym dwa nowe i jeden używany), które zostały zakontraktowane w marcu tego roku.

– Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie do 19 maja 2017 r. przesłać na adres konkurs@mon.gov.pl swoją propozycję nazwy (od 1 do 5 propozycji) wraz z krótkim uzasadnieniem – podało MON w opublikowanym komunikacie.

Jury złożone z pracowników ministerstwa wybierze spośród uczestników konkursu pięciu laureatów. Ich propozycje staną się "nieoficjalnymi nazwami samolotów dla VIP". Komisja zbierze się w poniedziałek, a w następny piątek – 26 maja – wyniki konkursu mają zostać ogłoszone na stronie internetowej MON.

Nagrodą będzie zaproszenie na prezentację pierwszego samolotu do przewozu najważniejszych osób w państwie, tzw. VIP-ów.

Źródło: MON

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze