Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mogło dojść do tragedii! 20-latek groził nożem 16-latkowi. Powodem było...

AS 19:40 1 czerwca 2019
zdjęcie ilustracyjnetOrange.biz
Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna, który wykorzystując nóż groził pozbawieniem życia nieletniemu trafił do policyjnego aresztu. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł żadnych obrażeń. Zatrzymany napastnik tłumaczył się, że podłożem była zazdrość o dziewczynę. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za popełnione przestępstwo chłopakowi grozić może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Karpacza bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych wobec 16-latka.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w Karpaczu 29 maja br. 16 – latek w drodze do szkoły został zaatakowany przez starszego ucznia tej samej szkoły. Napastnik wykorzystując nóż groził mu pozbawieniem życia. Pokrzywdzony nie odniósł żadnych obrażeń.

Funkcjonariusze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 20-latka podejrzewanego o kierowanie gróźb karalnych. Jak się później okazało, powodem takiego zachowania napastnika była zazdrość o dziewczynę.

Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za ten czyn odpowie przed sadem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze