Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mogą prowadzić niemal od tygodnia... Saudyjka w w raperskim teledysku! [ZOBACZ FILM]

am 17:38 29 czerwca 2018
youtube.com
Władze Arabii Saudyjskiej konsekwentnie odcinają się od muzułmańskiego konserwatyzmu. 24 czerwca zniesiono zakaz prowadzenia samochodów przez kobiety. Jedna z nich opublikowała teledysk, na którym prowadzi i rapuje jednocześnie. Nagranie stało się hitem internetu!

 Słynna, wyłącznie w swych kręgach, piosenkarka Leesa A zyskała rozgłos po tym, gdy opublikowała swój ostatni teledysk. Zuchwale prowadząc Hyundaia, rapuje o zniesieniu zakazu prowadzenia samochodów przez kobiety.

"Nie potrzebuję nikogo, kto by mnie zabrał ... Prawo jazdy ze mną" – rapuje, wyzywająco patrząc w obiektyw, miast spoglądać na drogę.

 

 

 

"Nie żartuję, dziś mogę się kierować: kierownica w dłoniach, pedał pod stopą ... Położyłam pas nad moją abaya (przyp. red. luźną szatę często noszoną przez kobiety saudyjskie w miejscach publicznych)" – głoszą kolejne zwrotki. Piosenkarka do chwili obecnej zebrała łącznie 1,6 miliona odsłon. Teledysk można znaleźć we wszystkich mediach społecznościowych.

"Arabia Saudyjska dała kobietom pozwolenie na prowadzenie samochodu i to jest pierwsza rzecz, którą robią" – napisał prześmiewczo jeden z internautów.

 

 

Poniżej załączamy cały teledysk.


Źródło: bbc.news, youtube.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze