Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocny tekst Gadowskiego: Oto dorobek "elity"

Witold Gadowski 9:49 11 lutego 2018
Gratuluję. Wasza wytężona i mrówcza praca przyniosła spodziewane efekty. Sprawiliście to, czego – jeszcze pokolenie wcześniej – nie pomyślałby najbardziej szalony człek nad Wisłą - pisze w najnowszym numerze "Gazety Polskiej" Witold Gadowski.

W opinii świata staliśmy się pomocnikami Hitlera, bardziej winnymi niż on sam. Wy – stypendyści niemieckich fundacji, „artyści” opłacani za niemieckie, rosyjskie i żydowskie pieniądze – co prawda nie stworzyliście niczego, co zasługiwałoby na miano dzieła o uniwersalnym, światowym zasięgu – staliście się zbiorowym autorem wielkiego obrazu, który teraz – już coraz bardziej i coraz mocniej opromieniony fanfarami „prawdy jedynej” – podróżuje przez świat. Wszystkich was – naukowców, twórców, celebrytów, dziennikarzy, polityków i innej maści głosicieli – wymienić nie sposób. Staliście się jednak twórcami globalnego, znakomicie nagłośnionego, dzieła. Każdy z was miał w tym swój mały udział. Stworzyliście multimedialne dzieło, za które jeszcze nasze wnuki będą was pamiętały, o którym będą się uczyć pokolenia dzieci w naszej Ojczyźnie.


Dokonania waszych światłych przodków z Konfederacji Targowickiej, „Goralenvolku”, stalinowskiej hordy naniesionej po wojnie na Polskę, PKWN, PPR, ZSL, SD i PZPR, przy waszym dziele są, zaiste, jedynie marnym początkiem. Wy dokonaliście czegoś o wiele większego, trwalszego i bardziej głośnego. Wasze dzieło idzie teraz przez świat i wieszczy o Polsce i Polakach. Co prawda pod batutą niemiecką, rosyjską i po części żydowską, braliście jednak twórczy udział w powstawaniu tego – opartego na ideologii i wymiernym interesie – dzieła. Każdy z was zresztą otrzymał za swój udział sowitą gratyfikację. Stworzyliście obraz, który ma właściwości niezwykłe, stał się emblematem naszej Ojczyzny w świecie. W tym dziele umęczona i zamordowana przez Niemców Polska nagle powstaje, bierze w swoje dłonie broń, zakłada czerwone opaski ze swastyką i morduje…


Ten epicki w swoim rozmachu fresk namalowano rękami obywateli polskich – to był bowiem warunek konieczny do tego, aby dzieło nabrało wymiaru przedstawienia prawdy jedynej i objawionej.


Stworzyliście dzieło – golema, który teraz niszczy polskie interesy, zabija dobre myśli o naszej historii i siłą, za pomocą potężnych, finansowych muskułów będzie naginał nasze karki, tak abyśmy poczuli się podludźmi, potomkami zbrodniczej nacji, która uśmierciła na naszej ziemi Żydów i stworzyła Holokaust. Jesteście dziś dumni ze swojej pracy? Uśmiechacie się, czując niemieckie, rosyjskie, amerykańskie i żydowskie pieniądze w kieszeniach?! Czujecie się lepsi od tego „ciemnego i nienawistnego ludu, który uparł się, aby trwać przy przestarzałym, mocno upraszczającym rzeczywistość, symbolu krzyża”?


Oto wy: To tylko niektóre, symboliczne przykłady waszego wkładu w wielkie dzieło.

 

CAŁOŚĆ CZYTAJ TUTAJ >>>

 
 

Źródło: "Gazeta Polska"

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze